TwitterFacebook
Субота
24 Лютого 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Мрії здійснюються: подолянка танцювала з мегапопулярним хореографом  Амадором Лопесом

Танцем-символом найбільшої пристрасті життя здавна називали румбу. З іспанської це слово перекладається як «шлях» у значенні поступального розвитку особистості. А духовне наповнення кожної по-справжньому щасливої душі має бути світлим та мрійливим. Точно як у нашої героїні – мрійниці та відверто відважної особистості, подолянки – Богдани Підберезової.

Щаслива власниця надзвичайно цінного дару життя – втілення найзаповітнішої мрії – поділилась з нашими читачами ключовими моментами свого шляху в ритмах румби, пристрасної та стрімкої. А ще – рецептом досягнення мети, чого б вона не вартувала: навіть маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, приймати виклик від долі та перемагати її!

 • Напевно потрібно бути загартованою особистістю, аби твердо вірити в можливість потрапити на танцювальний паркет з найпопулярнішим хореографом та танцівником Амадором Лопесом, керівником балету «RUMBERO’S», тим паче, якщо ти живеш не в столиці, а в маленькому селі Яровці Хмельницької області? 
 • Звичайно, в кожного свої труднощі. Але в моєму випадку навіть негаразди зі здоров’ям не стали на заваді втілення моєї мрії та бажань (*у Богдани вроджена патологія: недорозвинення хребта та нижніх кінцівок – прим.автора). Характер у мене цілеспрямований, а от віра справді сильна, бонусом до неї є вдача та інші приємності випадку.
 • З чого починалось твоє захоплення танцями, чому саме виступи колективу «RUMBERO’S» тебе привабили?
 • Захоплення латиноамериканськими танцями почалось зі знайомства з «RUMBERO’S», мене завжди вабили запальні танці, які підносять настрій до небес. А з танцівниками колективу та його керівником Амадором Лопесом я вперше зустрілась рік тому у Красилові. Ансамбль завітав до нас на час літніх свят , і це була закоханість з першого погляду!
 • Богдано, розкажи, будь ласка, про обставини, за яких ти потрапила на шоу «Мрії збуваються», телеканалу «1+1»?
 • Нещодавно в мережі я познайомилась з чудовою людиною, яка стала мені відданим другом, – хлопцем Аріаном, моїм вірним товаришем по життю. (*сміється). Аріан старший за мене на вісім років, йому 25 і він мешкає у Києві, ми ще не зустрічались наживо. Проте, дізнавшись про мою мрію, він також нею надихнувся та, побачивши реклами шоу на ТСН, звернувся на передачу та до фонду «Крона», аби я змогла взяти участь у зйомках. Отож, люди мене оточують добрі та турботливі, навіть якщо нас розділяють кілометри доріг, ми намагаємось радувати одне одного. Я вважаю, що з нас потрібно брати приклад, тоді б усі були такими ж щасливими, як я!
 • Розкажи про свою команду професіоналів, які готували з тобою виступ?
 • Моя незабутня команда – це, звичайно, колектив програми «Мрії збуваються» з його ведучою Лідією Таран, мої милі «Рубмерос» – Амадор Лопес та Олег Сарафін та чудова пані тренерка – п’ятиразова чемпіонка світу з танців у інвалідних візках – Ілона Слуговіна.
 • Ти подарувала своїм новим друзям -: Амадору та компанії – рукотворні подарунки, розкажи про них, яка доля творчості в твоєму житті?
 • Взагалі я з дитинства – рукодільниця, працюю в основному з бісером, папером та в інших художніх техніках. Ще люблю малювати та слухати музику, особливо таку запальну.
 • Як пройшов найщасливіший день у твоєму житті, скільки і яких сюрпризів подарувала тобі омріяна зустріч? 
 • Найпрекрасніший день мого життя був настільки емоційним, що це важко передати словами. Вже під студією мене з квітами зустріли Амадор та Олег. Коли ми піднімались до студії, я почула перші ноти моєї улюбленої пісні RUMBERO’S–«Hey chika». У підготовці танцю нам також допомагали дівчата з ансамблю – Дарина та Вікторія. Рухи ставила пані Ілона. Танець ми виконали також під мою улюблену пісню, мені подарували свіжий журнал з автографами танцівників. А потім був сюрприз від хлопців – персональний візажист та перукар, які підготували мене до незапланованої фотосесії, у надзвичайному місці – Ботанічному садку. А там ми веселились, як могли, навіть ганяти голубів. Так, завдяки таким щирим людям збулись навіть не оголошені, мої сокровенні мрії! 
 • Що для тебе означає слово «мрія», і яку мрію ти втілюватимеш наступною?
 • Мрії та їх втілення для мене – сенс життя! Планую й надалі продовжувати зайняття танцями, знайти хореографа. Це першочергове завдання! Ось, нині я в пошуках.
 • Що би ти побажала подолянам та загалом всій країні в ці нелегкі дні?
 • Перш за все, повірте, як би важко не було, – не можна опускати руки. По-друге – для здійснення мрій необхідно працювати. Головне робити це з радістю. Не пропускайте жодного дня щастя, цінуйте кожний момент, адже вони неповторні!

Людина щаслива настільки, наскільки дозволяє собі мріяти кожен день. Мрійте сьогодні і завтра – це запорука повноцінності кожної миті в любові до життя!


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт