TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Від важкої недуги помер відомий український ведучий Олесь Терещенко

Довгий час Олесь Терещенко був ведучим ТСН та "1+1" , а згодом очолив відділ міжнародних новин. В останні роки працював на національному телебаченні - каналі UA:Перший.

В понеділок увечері, 12 березня, на сорок третьому році пішов з життя заслужений український журналіст та телеведучий Олесь Терещенко, у нього залишилася дружина та двоє синочків. 

Торік стало відомо, що у Терещенка виявили рак. Свій діагноз він сприймав не як вирок, а виклик. Тоді небайдужі люди почали збір коштів на дороге лікування. Олесь пройшов декілька курсів хіміотерапії. Лікувався у Києві та Ізраїлі. Але хвороба виявилася сильнішою.

Світлина від Олеся Терещенка.

Архієпископ Обуховський Іона (Черепанов) повідомив на своїй сторінці у Facebook, що обряд відспівування відбудеться у Свято-Троїцькому Іонинському монастирі 14 березня.

Світлина від Олеся Терещенка.

Друзі, колеги та просто не байдужі люди на сторінках у Facebook прощаються з Олесем Володимировичем .

“Він мужньо і довго боровся, жодного разу не скиглив. Йому допомагали не тільки Суспільне, але і колеги з “1+1”, — додав очільник НСТУ.

 

“У нього було прохання, аби його поховали або поруч з батьком на кладовищі на Нивках, або це буде “Байкове”, — очільник Суспільного Зураб Аласанія.

 

“Олесь боровся з онкологічним захворюванням, проходив курси хіміотерапії і, попри складну хворобу, не втрачав оптимізму та віри, що зовсім скоро повернеться на екрани з програмою “Про головне” на UA:Перший”, – зауважили на телеканалі.

 

першоджерело ТСН також УніанЗалишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт