TwitterFacebook
Субота
24 Лютого 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

МКП «Хмельницькводоканал» схвалив нову інвестиційну програму

Нещодавно в актовому залі міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” відбулося громадське обговорення, наприкінці якого було одноголосно ухвалено рішення про схвалення нової інвестиційної програми підприємства на поточний рік.

У заході взяли участь представники адміністрації та трудового колективу підприємства, громадськості, а також заступник міського голови Анатолій Нестерук та завідувач сектору НКРЕКП у Хмельницькій області Віктор Кукуруза.

Головний інженер МКП “Хмельницькводоканал” Станіслав Міхалець стисло озвучив основні пункти інвестпрограми, додавши, що “заплановані заходи, які будуть реалізовані, дозволять покращити якість водопостачання та водовідведення міста та дозволять зменшити кількість аварії на мережах”.

Після виступу головного інженера до присутніх звернувся Анатолій Нестерук.

“Прийняття інвестиційної програми — це важливий захід. Мабуть, якби ми розглядали інвестпрограму на один мільярд гривень, це б не вирішило усіх тих питань на підприємстві з експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж міста. Цьогоріч програма є дещо більшою, ніж минулого року. І міський голова, і депутати міської ради розуміють, що ваше підприємство є стратегічним підприємством, але в той же час і одним із найскладнішим серед усіх підприємств житлово-комунального господарства міста, — зазначає заступник міського голови. — Я, як заступник міського голови, інвестиційну програму схвалюю. Сподіваюсь, що усе заплановане вдасться виконати, а міська рада буде підтримувати ваше комунальне підприємство задля добробуту міста”.

 Інвестиційна програма МКП «Хмельницькводоканал» на 2018 рік.

першоджерело інформації


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт