TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

У Хмельницькому стартує всеукраїнський спортивний рух “JuniorZ”

Покоління Z – це діти, народжені в розквіт цифрової епохи, які не можуть уявити сьогодення без інтернету, смартфонів та інших гаджетів. Однак, у великій «цифровій» обізнаності дітей є також негативні риси, які обумовлюються зниженням зацікавленості підлітків до спорту. «JuniorZ» – проект Олександра Педана яка сприяє розвитку спорту та активного способу життя.

З 9 лютого всеукраїнський проект «JuniorZ» запрацює і у нашому місті. Місце проведення Хмельницький гуманітарно-педагогічна академія (вулиця Проскурівського підпілля, 139). Початок тренінгів о 10:00. 

Даний проект націлений на теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, учнів та їхніх батьків із 33 варіативними модулями з предмету «Фізична культура». В рамках зустрічі будуть розглянуті шляхи впровадження та популяризації новітнього підходу до уроків фізкультури. Відповідно до нової навчальної програми, що затверджена Міністерством освіти і науки на 2017-2018 рр. з предмету «фізична культура», в якій було додано 33 варіативні модулі з нових видів спорту. Вчителі фізкультури відтепер зможуть викладати окрім традиційних видів спорту, ще й нові: петанк, чирлідинг, фризбі, самбо, хортинг, аеробіка, флорбол тощо.

Семінар проходить за підтримки міського голови Олександра Симчишина та Міністерства освіти та науки України.

Результат пошуку зображень за запитом "всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана “JuniorZ”"

Фото Новий канал

Крім того у ході семінару  відбудеться наглядна презентація варіативних спортивних модулів: чирлідингу, петанку, самбо, флорболу, фризбі, бадмінтону, хортингу від національних федерацій.

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана “JuniorZ”"

фото з інтернет мережі

Cемінар JuniorZ буде цікавим для різних категорій людей: директорів шкіл, вчителів фізкультури та позакласного виховання, батьків-активістів.

«Ми з командою професіоналів хочемо замінити старомодні уроки фізкультури на сучасні, адаптовані для дітей покоління Z. І я вирішив розпочати з мого рідного Хмельницького. Разом із Міністерством освіти і науки України та Хмельницьким департаментом освіти та науки ми запрошуємо на семінар усі школи Хмельницького й області, усіх директорів, вчителів та батьків-активістів. Наш рух пропагує інші підходи до занять, бо часи змінюються і діти хочуть нових видів спорту. Ми прагнемо, щоб дитина будь-якої статі, рівня підготовленості та стану здоров’я отримувала задоволення від занять, а не шукала медичну довідку та відсиджувалася на лаві. Нове покоління більше цікавлять гаджети, ніж спорт, а повинно і МОЖЕ бути навпаки. JuniorZ за впровадження нових, актуальних для покоління Z видів спорту, які будуть доступні дітям і вчителям», – розповів телеведучий та лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.

Результат пошуку зображень за запитом "всеукраїнського спортивного руху Олександра Педана “JuniorZ”"

фото з інтернет мережі

Семінар поділяється на дві частини: теоретичну та практичну.

Кожна частина проводиться за участі професійних інструкторів та представників спортивних федерацій. У вчителів буде можливість дізнатися про специфіку кожного спорту для уроків фізкультури, поспілкуватися із представниками федерацій та отримати методичні поради щодо проведення занять із петанку, фризбі, флорболу, хортингу, самбо, бадмінтону, чирлідингу тощо. Батькам презентують нові види спорту, розкажуть про особливості та користь кожного. Запрошені спортсмени федерацій проведуть майстер-класи та обговорять шляхи впровадження нової програми у шкільні уроки фізкультури.

першоджерело


Автор :

Залишити відповідь

  1. Pingback: У Хмельницькому стартував Всеукраїнський проект “JuniorZ” » Марічка NEWS


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт