TwitterFacebook
Субота
24 Лютого 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

На Хмельниччині підприємства з високим рівнем створення доданої вартості сплатили 1,6 мільярда гривень ПДВ

Протягом 2017 року економічно активні підприємства Хмельницької області суттєво наростили сплату податку на додану вартість, довівши його фактичні надходження до державного бюджету до рівня 1,6 мільярда гривень. Індикативне річне завдання виконано на 107 відсотків, тобто з плюсом - 106 мільйонів гривень.

У порівнянні з 2016 роком темпи росту надходжень з податку на додану вартість склали 168 відсотків, що в абсолютній сумі становить 650 мільйонів гривень.  

За даними ДФС, сьогодні на Хмельниччині сплату податку на додану вартість забезпечують 4476 платників, з-поміж яких – 3930 юридичні особи. При цьому з початку року кількість платників ПДВ зросла більш як на 500 суб‘єктів господарювання.

За звітний період латникам повернуто 520 мільйонів гривень ПДВ, при заявленій сумі 584 мільйони гривень. Як правило, всі суми ПДВ відшкодовуються платникам протягом 30 днів. Крім того, 95 відсотків платників добровільно декларують та сплачують свої податки.

«За рахунок впровадження сервісних податкових новацій процес нарахування,  сплати ПДВ та повернення бюджетних коштів бізнесу став максимально прозорим. Ми досягли високого рівня довіри у стосунках ДФС та платників ПДВ, оскільки майже сто відсотків заявок на бюджетне відшкодування відпрацьовується методом камеральних перевірок. Сьогодні ДФС реально захищає інтереси легального бізнесу, упереджуючи формування, так званого схемного кредиту», – зауважив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Немає тегів до цього запису
Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт