TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Лише за добу в Хмельницькому «обчистили» 5 автівок. Як вберегтися радить поліція

В місті та області щоденно трапляються випадки крадіжок речей з транспортних засобів.

Найбільше приваблює крадія техніка (відеореєстратори, антирадари, автомагнітоли, акустика, GPS-навігатори, телефони, ноутбуки), особисті речі (сумки, барсетки), і звичайно, залишені в салоні автомобіля документи, грошові кошти та інші цінні речі. Та буває, що крадуть і деталі від авта, зокрема колеса або акумулятори, інструменти. 

Жертвами зазвичай стають власники машин, які залишають свої автівки у дворах, на стоянках без охорони та відеоспостереження, а також на парковках торгово-розважальних центрів.

Зазвичай злодії в автомобіль проникають через необачність водія, який не зачинив дверцята, крадії пошкоджують двері або ламають замки, примудряються навіть ключ потрібний підібрати. Проте є й такі, які вибивають скло цеглою, каменем, замотаним у якусь ганчірку, тим самим спричиняючи іноді більший збиток, ніж вартість викраденого майна.

  • Так 9 січня близько 12.00 годині по вулиці Ганжі невстановлена особа шляхом вільного доступу з незачиненого автомобіля марки “Мерседес Бенц”, таємно викрала особисті документи, що належать 37-річному місцевому жителю.
  • В період часу з 17.00 години 10 січня по 08.00 годину 11 січня по вулиці Тернопільській в дворі будинку невстановлена особа, шляхом віджиму вітрового вікна водійських дверей автомобіля марки “ВАЗ 2106”, що належить 24-річному місцевому жителю, звідки таємно викрала авто магнітолу марки “Піонер” чорного кольору та акумуляторну батарею марки “Домінатор”.
  • В період часу з 21.00 години 10 січня по 09.00 годину 11 січня по вулиці Тернопільській в дворі будинку невстановлена особа, через незачинені двері, проникла в автомобіль марки “Фіат Скудо”, що належить 27-річному місцевому жителю, звідки таємно викрала акумуляторну батарею марки “Зубр ультра”.
  • В період часу з 23.00 години 10 січня по 07.40 годину 11 січня по вулиці Гастело біля під’їзду №2 невстановлена особа таємно шляхом пошкодження вікна водійських дверей проникла в автомобіль марки ГАЗ-24 “Волга” звідки здійснила крадіжку акумуляторної батареї марки “Іста” та автомагнітоли марки “Циклон”, що належить 40-річному місцевому жителю.
  • В період часу з 11.00 години 24 грудня м.р. до 10.00 години 11 січня ц.р. по вул. Проспект Миру невстановлена особа шляхом розбиття скла водійських дверей проникла до автомобіля ВАЗ 2103, який належить 37-річному жителю м. Городок, звідки викрала акумулятор.

Проаналізувавши специфіку та способи правопорушень, правоохоронці проводять цільові заходи, спрямовані на розшук осіб, причетних до цього виду злочину.

Тому, щоб не бути ошуканими, подбайте про схоронність свого майна заздалегідь, будьте уважними і контролюйте свої вчинки, адже злочин легше попередити, ніж його розкрити.

Хмельницький відділ поліції радить: Перш за все не залишайте ключі у замку запалювання, навіть покидаючи його на декілька хвилин. Виходячи з автомобіля, включайте сигналізацію та інші засоби охорони; завжди, покидаючи салон авто, перевіряйте, чи щільно зачинені двері та вікна автомобіля. Адже у більшості крадіжок із салонів, власники забули про найперші і найнеобхідніші заходи безпеки.

Якщо вам потрібно залишити автомашину на ніч, виберіть добре освітлене місце та щоб там здійснювався відео-нагляд.

У випадку крадіжки потрібно якнайшвидше викликати поліцію. Постарайтеся не торкатися автомобіля і не сідати в салон до приїзду слідчо-оперативної групи, щоб зберегти залишені злодієм сліди.


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт