TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

В області на одну вакансію предендує 6 осіб

Хмельницька обласна служба зайнятості інформує про результати роботи за січень-листопад 2017 року.

Станом на 01 грудня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,3 тис. осіб.

З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,3 тис. безробітних громадян. У січні-листопаді 2017 року кількість вакансій у базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості становила 26,3 тисяч осіб. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 73% вакансій було укомплектовано.

Майже 80% вакансій припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

З початку року 2225 демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції набули статус безробітного. Забезпечено роботою 516 учасників АТО, в тому числі 12 осіб започаткували власну справу отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 4,9 тис. безробітних проходили професійне навчання.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт