TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

У Хмельницькому псевдо-працівники Червоного Хреста пограбували пенсіонерку

Останнім часом крадії все частіше видають себе за представників різних професій, щоб увійти у довіру та проникнути до помешкання обраної ними жертви.

Таким чином дві невідомі особи представившись працівниками Червоного Хреста, увійшли у довіру до 84-річної хмельничанки та викрали кошти в сумі 15000.00 гривень.

Трапилось це  5 грудня о 12. 43 годині по вулиці  Прибузькій за місцем проживання старенької. Шахрайки під приводом надання грошової допомоги зайшли до квартири пенсіонерки та маючи вільний доступ до її заощаджень таємно викрали гроші.

Хмельницький відділ поліції застерігає населення міста, якщо незнайомі вам в обличчя соціальні працівники, працівники Червого Хреста, медпрацівники, майстри по ремонту прийшли без вашого виклику — це привід, щоб бути пильними.

Наявність білого халату, уніформи чи валізи з інструментами, ще не доказ того, що перед вами справжній представник професії.

Обов‘язково перевірте у цієї людини документи, запитайте, у якій організації вона працює. Не полінуйтеся зателефонувати до названого гостем підприємства та уточнити, чи дійсно до вас направляли такого фахівця. Якщо відвідувач пропонує допомогти вам набрати номер або взагалі зателефонувати до організації з його телефону — у жодному разі не робіть цього. Задля Вашої безпеки не впускайте в квартиру незнайомих осіб. Будьте уважні і обережні!


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт