TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Хмельницькі багатоповерхівки були капітально відремонтовані завдяки програмі співфінансування

У 2017 році проведено капітальні ремонти у восьми багатоповерхівках міста.

Відповідно до програми співфінансування частину витрат беруть на себе мешканці будинку, а решту коштів додають з міського бюджету. Розмір людської частки визначається за віком будинку, тобто чим старіша багатоповерхівка, тим більшу суму спрямовують з казни міста.

Отже оновлення зазнали дахи, підвали, парапети, ітд.  Так, наприклад, ремонт покрівель за цією програмою відбувається у будинках за адресами: вул. Подільська, 149, Свободи, 22, С.Бандери, 5. На ці будинки з казни міста виділено 334 тисяч гривень.  Ще 223 тисяч гривень повинні профінансувати самі мешканці.

Капітальний ремонт, заміна вікон в місцях загального користування, заміна віконних відливів, покриття парапетів житлових будинків за програмою співфінансування відбувається у будинках за адресами:

  • вул. Старокостянтинівське шосе, 8,
  • вул. Вайсера, 15,
  • вул. Шевченка, 99,
  • вул. Подільська, 12,
  • прс. Миру, 67.

Наразі з казни міста на роботи в цих будинках виділено майже 98 тисяч гривень. Мешканці заплатять всього 48 тисяч гривень.

У 2018 році на співфінансування капремонтів житлового фонду заплановано передбачити 1 мільйонів  гривень – інформують у прес-службі міської ради.

Аби скористатися програмою варто звернутися до управління житлово-комунального господарства міськради.

Більш детально у сюжеті МТРК МІСТО.


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт