TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

На Хмельниччині засуджено «нечистого на руку» бухгалтера школи

Крім того засуджена має повернути державі  кошти, які було не законно привласнено.

Будучи службовою особою, відповідальною за нарахування та виплату заробітної плати працівникам однієї з місцевих шкіл, жінка підробляла розрахунково-платіжні відомості. При цьому, свій заробіток бухгалтер щомісяця збільшувала за рахунок зменшення зарплати інших працівників.

Таким чином зловживаючи службовим становищем жінка заволоділа близько 22 тисячами гривень, призначеними для виплати заробітної плати працівникам навчального закладу.

Як інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області – за вчинення злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, особу засуджено до покарання у виді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на 3 роки.

Під час судового розгляду справи засуджена визнала позовні вимоги про стягнення шкоди, завданої злочином, та відшкодувала її у повному обсязі.

Наразі вирок суду набрав законної сили.

Довідково: покарання у виді обмеження волі полягає у триманні особи у виправних центрах без ізоляції від суспільства, в умовах здійснення за нею нагляду та з обов’язковим залученням засудженого до праці.


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт