TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Девід Лінч представив столиці переваги трансцендентальної медіації

 

 


Напередодні культовий режисер Голівуду, музикант, актор та сценарист Девід Лінч завітав до Києва, щоб ознайомити українську громаду з діяльністю David Lynch Foundation.


Фото Anna Madunova.

На зустрічах зі українською молоддю, які проходили у кількох залах кінотеатру Блокбастер, Девід Лінч не тільки поділився з присутніми  особистим досвідом практики трансцендентальної медитації, а й презентував документальний фільм «Мистецтво жити».

За словами пана Лінча робота David Lynch Foundation вже 12-ть років Фонду спрямована на допомогу людям в боротьбі зі стресом за допомогою саме трансцендентальної  медіації.

Спілкуючись з залою режисер наголосив на тому, що саме трансцендентальна медитація допомагає йому пробудити необмежений креатив, щастя і любов, увімкнути так зване «зелене світло» на шляху на до досягнення поставленої мети:

“Коли я замислювався про заняття трансцендентальної медитацією, мені здавалося, що я буду дуже розслаблений і все, що зможу – лежати. Але в підсумку отримав більше енергії і креативності”.

Крім того, особливістю візиту кіно-метра стало те, що кошти зібрані з усіх публічних заходів будуть передедані на розвиток практики ТМ, а саме у David Lynch Foundation.


На разі з David Lynch Foundation співпрацюють такі селебріті, як: Лів Тайлер, Г’ю Джекман, Том Хенкс, Клінт Іствуд, участь у заходах організації не одноразово брали Пол Маккартні, Рінго Стар, Стінг, Кеті Перрі.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт