TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Хмельницька обласна дитяча лікарня отримала нове сучасне обладнання

Для лікарні було закуплено обладнання на загальну суму 2 млн 472 тис.грн.

Такий коштовний подарунок лікарні зробили небайдужі клієнти «ПриватБанку».  Гроші для закупівлі медобладнання були виділені фондом «Допомагати просто», існування якого є можливим завдяки пожертвам клієнтів банку. З 2011 року, з часу заснування фонду, було зібрано  близько 60 млн гривень, що дозволило реалізувати численні проекти на підтримку дітей-сиріт і важкохворих дітей, проекти допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф, програми допомоги армії та пораненим бійцям.

Сьогодні Юрій Браніцький, директор Південно-Західного РУ «ПриватБанку», передав у розпорядження обласної дитячої лікарні автоматичний гематологічний аналізатор MYTHIC 18 та автоматичний біохімічний аналізатор HumaStar 600. Це обладнання необхідне для проведення швидкісних аналізів крові.

!DSC_9371

«Ми всі розуміємо, наскільки важливою є швидка діагностика. Такого обладнання, напевно, немає більше ніде в Україні. В рамках останніх акцій це є найбільш дороговартісне обладнання. І я дуже радий, що саме наша Хмельницька обласна дитяча лікарня стала його власником», – розповів Юрій Олександрович.

Головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні Віра Руда щиро подякувала Юрію Олександровичу та фонду «Допомагати просто»: «Ми отримали апаратуру, про яку навіть не мріяли. Апарати, які ми сьогодні отримали, допоможуть нам швидко робити аналізи крові. Це прискорить можливість постановки діагнозу кожній дитині».

!DSC_9360

Також Віра Іванівна зазначила, що апарати були дуже потрібні лікарні, адже без них клініцисту важко правильно оцінити стан здоров’я дитини і надати допомогу. «Біохімічні аналізатори, які були у нас раніше, – вчорашній день. А це – сьогоднішній і навіть завтрашній день. Такого апарату в області більше немає».

!DSC_9345

Юрій Браніцький також подякував людям, які не залишаються осторонь проблем, що потребують нагального вирішення. «Це яскравий приклад того, як можна колективними зусиллями загалу вирішувати дуже серйозні проблеми. Що важливо – питання тут не в сумах. Зараз усім непросто і розміри внесків невеликі. Але доброта не вимірюється в якихось одиницях. Доброта вимірюється дією», – додав він.

!DSC_9405

!DSC_9397

!DSC_9417

 Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт