TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

«Ігри нескорених» планується провести в Україні

Столиця держави – місто Київ стане кандидатом на проведення наступних Invictus Games.

Міжнародні спортивні змагання “Ігри нескорених” – Invictus Games були ініційовані британським принцом Гаррі ще у 2014 році.

Дані випробування проводяться між військовослужбовцями і ветеранами, які отримали травми, поранення або захворювання під час або в результаті виконання службових обов’язків.

За інформацією новинного порталу Цензор.НЕТ, Президент України  Петро Порошенко під час свого візиту до Торонто, Канада, де з дня на день розпочнуться Invictus Games 2017, заявив про готовність нашої держави найближчими роками провести дані змагання в Україні:

«Я твердо переконаний, що найближчим часом нам вдасться провести ці фантастичні змагання в  Києві, адже він має для цього всі можливості.

Упевнений, що найближчим часом “Ігри нескорених” будуть у Києві, і я запрошую прем’єр-міністра Трюдо бути разом з нами і супроводжувати їх».

За словами очільника держави, подати заявку на наступний рік українська сторона вже не  встигне, проте за результатами спілкування з Джастіном Трюдо, було висловлено “величезне захоплення силою тіла і духу наших учасників Invictus Games, які сьогодні вперше беруть участь у цих змаганнях”.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт