TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Юних хмельничан запрошують до різнопрофільних гуртків

З початком нового навчального року перед батьками постає важливе питання - чим зайняти дозвілля дитини.

Більшість дітей в юному віці нічого не ототожнюють зі словом «дозвілля». Батьки приймають самостійне рішення, чим зайняти дитину. Щоб не стати своїй дитині ворогом, прислухайтеся до того, що він говорить і чого хоче. Це головна істина, яка допоможе вам не тільки грамотно організувати дозвілля своєї дитини, а й досягти гармонії і взаєморозуміння з ним.

Міський Центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання допоможе вам у цьому. В кожному мікрорайоні міста діють клуби, в яких талановиті і творчі педагоги-організатори та керівники гуртків допоможуть вашій дитині з користю та весело провести час, відвідавши різнопрофільні гуртки.2017-09-07-51

Для бажаючих займатися спортом, покращити своє самопочуття ми пропонуємо наступні секції з кваліфікованими спеціалістами, які індивідуально підходять до кожного вихованця:

  • атлетизм клуб «Вікторія» (вул. Інститутська, 8), «Грація» (пр. Миру 76/4), «Платина» (вул. Раскової, 2), «Фаворит» (пр. Миру 76/7);
  • рукопашний бій клуб «Гепард» (пров. Тракторний, 20), «Кротон» (вул. Тернопільська 34/5);
  • бокс клуб «Індіго» (вул. Лісогринівецька, 16/1), «Лідер» (вул. Перемоги, 13);
  • кікбоксинг клуб «Лідер» (вул. Перемоги, 13), «Радегаст» (вул. Пілотська, 39), «Супермен» (вул. Раскової, 1), «Ярослав» (вул. Сковороди, 9/3);
  • карате клуб «Танден» (вул. Кам’янецька, 50);
  • самбо клуб «Індіго» (Лісогринівецька, 16/1),фізкультурно-спортивний гурток «Гарт»;
  • футбол «Фантазія» (вул. Завадського,38), фізкультурно-спортивний гурток «Пульс» «Індіго» (Лісогринівецька, 16/1).
  • Також працює військово-патріотичний гурток «Козацький дух» в клубі «Вимпел» (вул. Трудова, 17), де регулярно проводяться заняття з загальної фізичної підготовки, рукопашного бою та самооборони.

Всі наші емоції та бажання здатні знайти свій прояв саме в танці. У хореографічному творі ми наслідуємо, зображуємо, малюємо образи. висловлюємо себе.

Різноманітні види танців ви зможете відвідати у таких клубах: «Ірбіс» (Старокостянтинівське шосе, 8), «Індіго»(Лісогринівецька, 16/1).

Розвинути творчі здібності, образне мислення, дрібну моторику рук, тренувати пам’ять та фантазію ваші дітки можуть в підлітковому клубі «Фантазія» (вул. Завадського, 38) в гуртку «Художня майстерня та в клубі «Джерельце» (вул. Перемоги 10А) в гуртку «Самопізнання та розвитку особистості».

www.facebook.com.kmcrdp

(096)3649821

(0382)79-54-74

Джерело 


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт