TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

На Хмельниччині прокуратура вимагає повернення навчальному закладу 137 га землі

Виявлено факти незаконного використання приватним агровиробником земель Говорського професійного аграрного ліцею. Вартість цієї землі перевищує 4,7 мільйона гривень.

У цьогорічному квітні між освітнім закладом та одним з товариств укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкту господарювання для вирощування сільськогосподарських культур та збирання урожаю передано 137 га землі, розташованої на території Говорської сільської ради Віньковецького району.

Зі змісту укладеного правочину вбачається, що фактично між сторонами склались правовідносини з оренди землі, а тому вони повинні відповідати вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі». Окрім цього, повноважень розпоряджатись земельною ділянкою, що належить ліцею на праві постійного користування, за відсутності рішення відповідного органу виконавчої влади не мав.

За інформацією прес-служби прокуратури Хмельницької області, враховуючи виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання зазначеного договору недійсним та звільнення незаконним користувачем земельної ділянки закладу освіти.

Позов прокурора перебуває на розгляді в господарському суді Хмельницької області.


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт