TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Хмельниччина привітала своїх будівельників

Щороку другої неділі серпня на всій території нашої держави вітають професійну еліту будівництва.

І цього року наша громада віддала своє шанування працівникам такої необхідної, але в доста тяжкої сфери праці – будівництва. З нагоди професійного відзначення щоденної праці будівельників і працівників, дотичних до даної сфери, у приміщенні обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбулось урочисте нагородження кращих з кращих.

Як зазначає інформаційний сайт Хмельницької обласної ради, привітати подільських будівельників від керівництва та всього депутатського корпусу обласної ради випала честь заступнику голови обласної ради Валерію Лескову:

 «Я вдячний будівельним підприємствам та їх керівникам, а також усім, хто зміг зберегти цю галузь в нелегких ринкових умовах, водночас нарощуючи та оновлюючи виробництво, запроваджуючи новітні технології та вносячи свій вагомий внесок у розвиток економіки нашої області та України загалом.  У час, коли на сході нашої держави іде війна з російськими найманцями, говорити про розбудову ніби нелогічно. Проте я переконаний, що зруйновані житлові будинки, дороги, мости, об’єкти соціальної сфери незабаром потребуватимуть саме рук будівничих, чия благородна і мирна місія – будувати, а не руйнувати».

Так, посадовець зазначив, що на сьогодні будівельна галузь є однією з  пріоритетних напрямків у рамках Програми соціально-економічного розвитку Хмельниччини:

«На засіданнях постійних комісій обласної ради особлива увага приділяється питанням раціонального використання коштів, які спрямовані на фінансування будівництва, реконструкцію, проведення поточних та капітальних ремонтів об’єктів і споруд. Незважаючи на те, що основні ресурси в нинішніх умовах децентралізації спрямовуються безпосередньо на місця, обласна рада і в цьогоріч знаходить можливість підтримувати бюджети наших міст і сіл. Розмір субвенції з обласного бюджету за спеціальним фондом місцевим бюджетам області становить у нинішньому році 26,7 мільйона гривень»

Отож, з нагоди професійного свята Дня будівельника та за багаторічну сумлінну працю в будівельній галузі, вагомий внесок у будівництво об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, високий професіоналізм пан Лесков вручив грамоти обласної ради та цінні подарунки кращим представникам будівельної галузі краю.

В якості мистецького вітання для всіх присутніх ювілярів був представлений святковий концерт за участю творчих колективів і солістів обласної філармонії та обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт