TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

«Енеїда» в подарунок до головного свята країни

Справжні зірки мистецької сцени України завітають до нашого міста в День Незалежності – 24 серпня.

Неймовірний поет, письменник та артист Юрій Андрухович, музиканти Марк Токар та Віктор Новожилов, майстри візуалізації  vj-група CUBE під творчим керівництвом режисерки Ольги Михайлюк представлять хмельничанам та гостям міста дійсно унікальний витвір – мультимедійний колаж «Безкінечна подорож, або Енеїда».

Ця колажійна вистава, за задумами організаторів, міститиме не тільки елементи лекції пана Андруховича, але й відзначиться концертом, ба навіть бенкетом.

Як зазначається на сайті Хмельницької міської ради, для уточнення деталей організації та проведення майбутнього перформансу до нашого міста днями завітала режисерка проекту Ольга Михайлюк:

«Юрій Андрухович читатиме лекцію, уривки з «Енеїди» та власні вірші. Марк Токар і Віктор Новожилов гратимуть імпровізаційну музику. Vj-група CUBE забезпечує візуалізацію – з сучасними фото, ілюстраціями до «Енеїди», створеними у 60-х роках Анатолієм Базилевичем, та зображеннями Дідони й Енея у середньовічному й ренесансному живописі».

Унікальний подарунок для рідних містян до свята Незалежності приурочило управління культури і туризму Хмельницької міської ради. Чому був обраний саме такий мистецький захід, громаді пояснила заступниця начальника управління культури і туризму Світлана Шевченко:

«Ми хочемо урізноманітнювати наші заходи, осучаснювати формат їх проведення, тому до заходів до Дня Незалежності включений саме цей мистецький проект – сучасна інтерпретація класичного твору української літератури «Енеїда» Івана Котляревського».

Сама диво-вистава у величне свято державності та суверенітету розпочнеться о 21 годині у Мистецькому дворику музичної школи №1 ім. М. Мозгового, що на вулиці Проскурівській, 18. Ця локація була обрана організаторами з причини руху популяризації мистецького дворику музичної школи як культурного осередку розважальних та розвиваючих громаду заходів.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт