TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

У Польщі представили медалі майбутніх Х Всесвітніх Ігор

Самі Всесвітні Ігри розпочнуться в місті Вроцлав за два тижні.

У польському місті Вроцлав відбулася офіційна презентація медалей Х Всесвітніх Ігор. Загалом 222 нагороди дістануться найкращим спортсменам світу з неолімпійських видів спорту. Їх творець, професор Матеуш Дворський розмістив на лицьовій стороні логотип Всесвітніх Ігор. На звороті медалі зображено земну кулю, яку автор помістив у міську Ратушу в оточенні 9-ти символів, що відображають дисципліни, представлені на Всесвітніх Іграх.

Всесвітні Ігри проходитимуть вже вдесяте. Як повідомляє Спортивний комітет України, загалом на Всесвітні Ігри зареєстрований 3251 спортсмен з більш ніж 100 країн.

Українська делегація вирушить на Всесвітні Ігри у складі 79-х атлетів, що отримали відповідні ліцензії. «Цього року Україна буде представлена у 20 видах спорту, що є рекордним показником для нас. Порівняно з минулими Іграми чотирирічної давнини ми не здобули ліцензії в пляжному гандболі, але додалися відразу кілька інших видів спорту. Вперше ми будемо боротися за нагороди в парашутному спорті, сквоші, таїландському боксі зокрема», – говорить президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Всесвітні Ігри проходитимуть у Вроцлаві з 20 по 30 липня.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт