TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Новий формат роумінгу в країнах ЄС для українців

Скільки сплачуватимуть громадяни нашої держави за телефонний зв'язок під час відвідин країн Європейського Союзу?

Як повідомляє інформаційний сайт Galfinance, вже  з 15-го червня тарифікація телефонних розмов при перебуванні громадян України на території країн-членів ЄС зрівняється з вітчизняною.

Так, з середини червня плата за роумінг для українців на території Європейського Союзу для українських туристів повністю скасовується.

Плату за роумінг скасують 15 червня, цю заяву зробили європейські очільники:  президент Європарламенту Антоніо Таяні, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат від імені Мальти, яка головує в Раді ЄС. У заяві йдеться:

«Відтепер громадяни, які подорожують Євросоюзом, матимуть право дзвонити, писати смс і зв’язуватися через свої мобільні пристрої за такою самою ціною, яку вони платять удома. Більш ніж 10 років наші інституції наполегливо працювали, аби виправити цю ринкову помилку».

Плата за роумінг за ініціативи керівництва країн-членів Євросоюзу наразі, крім України, скасовано для ще п’яти держав Східного партнерства, а саме: Грузії, Азербайджану, Вірменії, Молдови та Білорусі.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт