TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Жертви вогню у Португалії

За останні кілька днів центральний район Португалії Педро-Гранта вразили понад півтори сотні пожеж, наразі над гасінням 11-ох ще працюють пожежники.

Всього в лісах країни було зафіксовано 156 пожеж, за повідомленням порталу Politeka, причиною яких стала температура повітря понад +40 градусів за Цельсієм, яка трималась на такому рівні протягом кількох днів.

Аби побороти вогняну стихію, екстрені служби скоординували сили 720 рятувальників і 225 транспортних засобів. За даними, отриманими під час пошукових операцій, жертвами стихії стали 47 португальців, які згоріли заживо в своїх автомобілях. Трагедія з водіями сталась при їх намаганні виїхати з місця пожежі, проте швидкість поширення вогню загнала людей у смертельну пастку.

Також внаслідок стихійних пожеж жителі місцевих сіл втратили свій урожай. Особливої гостроти ситуація набирає через патологічну відсутність дощів на території.

Наразі в Португалії оголошено триденну жалобу,  свої співчуття сім’ям жертв загиблих у трагедії висловив Папа Франциск, також понтифік закликав мирян помолитися за загиблих.

 Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт