TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Новаційні оновлення інформ-ресурсу ХМР

Аби мотивувати місцеву громаду до літніх оновлень та прогресивних реформувань, Хмельницька міська рада, як справжній законодавець креативних підходів до роботи, вирішила власним прикладом, представивши до користування покращений інформаційний сайт установи.

Наразі сайт ХМР працює тільки у тестовому режимі, отож, хмельничани мають нагоду, перейшовши за посиланням khm.gov.ua, спробувати новинку.

Проте, таке впровадження не «залишило без роботи»  звичний ресурс, яким все ще продовжують користуватись містяни для інформатизації та пошуку цікавинок нашого міста.

За задумами розробників, оновлена інтернет-платформа має стати більш насиченою, отримавши нові блоки: звіти та новини владних структур, доступ до нормативних актів, калейдоскопи анонсів, збільшення постів з фото- та відео-подіями.

Також новий сайт матиме поділ за кількома категоріями: бізнес, туризм та актуальна інформація для мешканців. Щодо останньої категорії, то всі хмельничани відтепер отримають можливість подавати документи, звернення, скарги, сплачувати комунальні послуги та мати доступ до інших сервісів.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт