TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Візит паломників «Подільського Пілігриму» на Святу Землю

З благословення Преосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, прочани з Хмельниччини протягом тижня з 7 по 14 червня гостювали з паломницькою місією «Сторінками Біблії» на Святій Землі Ізраїлю.

Організатором молитовно-просвітницької прощі був Паломницький центр «Подільський пілігрим», що діє як підрозділ Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

73

У восьмиденній подорожі взяли участь тридцять сім паломників, серед яких були три священики: заступник керівника Паломницького центру «Подільський пілігрим» протоієрей Михайло Дмитрів, клірик Київської єпархії протоієрей Павло Найденов та клірик Дрогобицько-Самбірської єпархії протоієрей Михайло Терлецький.

63

По приїзді додому подільські пілігрими залишилися дуже задоволеними поїздкою, адже на власні очі побачили місця, де відбувалися події біблійної історії, зокрема Благовіщення, Різдва, Преображення, Таємної Вечері, голгофських страждань Спасителя, Вознесіння, П’ятидесятниці тощо. Крім того, віряни мали змогу молитися в храмах і на святих місцях, занурюючись безпосередньо у відповідну духовну атмосферу, отримали досвід, який залишиться в їхній пам’яті на все подальше життя.

001-1

Своїми враженнями з прес-службою Хмельницької єпархії поділився керівник паломницької групи протоієрей Михайло Дмитрів, котрий вже не вперше побував у подібній подорожі. «Одна справа – коли читаєш Євангеліє, і зовсім інша – коли на власні очі бачиш місця євангельських подій, побожно торкаєшся святинь, або занурюєшся в йорданські води… Це важко передати словами; це не кінофільм, а реальність. Архітектурні й археологічні артефакти, храми й мощі святих угодників – це те, що переносить нас у часі на дві тисячі років тому. Це дає впевненість, що тут витає Божа благодать, а присутність Господа стає очевидною. Тому після такої поїздки зовсім інакше починаєш оцінювати власне життя і своє місце в ньому…», – сказав священик.

23

Паломницька поїздка «Сторінками Біблії» була спланована так, що кожен день починався ранковими молитвами, а закінчувався подячним молебнем.

Наступна поїздка (на акційних умовах) місцями Святої Землі з благословення митрополита Антонія відбудеться 18 вересня 2017 року. Паломницький центр «Подільський пілігрим» запрошує до участі. За довідками просимо звертатися за тел.: 0964649967, ‎0950890645 (прот. Михайло).Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт