TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

У Хмельницькому провели спартакіаду

І знову не словом, а ділом чиновництво Хмельницької міської ради завершило робочий тиждень.

Цього разу міські депутати, працівники департаментів, управлінь, відділів міської ради за участю активу комунальних підприємств, учасників АТО, громадських активістів і трудівників місцевих медіа стали в стрій популяризації здорового способу життя та тріумфу спорту, взявши участь у спартакіаді.

Спортивні змагання вже другий рік поспіль присвячують Дню здоров’я та проводять на території міського стадіону «Поділля». Відкрив громадську активність сам міський голова Олександр Симчишин, який наголосив:

 «Мені дуже приємно, що вже другий рік поспіль напередодні Дня здоров’я ми з вами зустрічаємось на футбольних полях, на спортивних майданчиках, за шаховими дошками, за тенісними столами і маємо можливість провести трохи часу, відволікшись від побутової роботи і робочих кабінетів. Ми всіляко намагаємось популяризувати здоровий спосіб життя і робити все можливе, аби діти, дивлячись на нас, дорослих, максимально долучалися до занять фізичною культурою і спортом. Разом з вами ми зможемо популяризувати здоровий спосіб життя і будувати Українську державу зі здоровою українською нацією».Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт