TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Хмельницька міська рада провела конкурс з дегазації полігону твердих побутових відходів

Ще однією довгоочікуваною подією, яка останніми роками турбувала всю хмельницьку громаду, став конкурс з дегазації полігону твердих побутових відходів, котрий провели у ХМР 15 червня.

У відборі взяли участь: компанія «Спільне українсько-німецьке підприємство «Альтернативні енергосистеми та технології захисту навколишнього природнього середовища» та компанія «Біогаз ЕНЕРДЖІ».

Очільник конкурсної комісії – заступник міського голови Володимир Гончарук, запевнив хмельничан: “Яка б з двох компаній не перемогла, головне – добре прописати умови договору. Потрібно врахувати всі можливі ризики реалізації договору, або ж знати, які санкції очікують компанію в разі невиконання якихось пунктів”.

У свою чергу міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці в мережі Facebook зазначив:

“Провели конкурс на визначення інвестора для дегазаціі нашого сміттєзвалища. Двоє потужних учасників з успішним досвідом реалізації проектів, хороші умови. Насправді складний вибір між обома, фактично рівними учасниками. Але цей вибір точно на користь міста і сміттєпереробки. Завдяки дегазаціі ми дуже суттєво мінімізуємо можливість пожеж, зменшимо об’єм сміттєзвалища, отримаємо близько 2 млн грн до бюджету щороку”.

Підбиття підсумків конкурсного відбору відбудеться 20-го червня, нагадаємо, що члени комісії дають оцінку конкурсним пропозиціям за критеріями: надійність учасника, наявність досвіду, найкращі умови використання об’єкта та строки виконання цих робіт.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт