TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Хмельницькі медики влаштували «Забіг здоров’я” під дощем

Вже третій рік поспіль медики Хмельниччини долучаються до активного заходу та власним прикладом заохочують усіх краян долучитися до здорового способу життя. Головне гасло цьогорічного заходу – «Здоровий лікар-здорова нація».

У всі часи, загальне захоплення бігом «витягувало» людей з ліжка, мало не з сходом сонця.  Бігали в парках, скверах, навколо власного будинку, – поодинці і з друзями, з плеєром у вухах  і секундоміром за поясом.  Бігали заради гарного самопочуття, з метою скинути зайву вагу, та просто для того, аби зайвий раз зустріти однодумців.

Усім відомо, що  саме біг – один з найдоступніших, найдешевших і найефективніших способів тримати організм в тонусі, а фігуру – у нормальній формі. І кому, як не медикам  відомо про всі цілющі властивості  бігу на організм і саме їм належить ідея пропагувати серед населення  такий вид спорту. З чим наші подільські «охоронці здоров’я» успішно справляються, адже вже втретє долучаються до бігового марафону, перейнявши  позитивний досвід  у своїх львівських колег.

DSC04142

 

 

Цьогорічний біговий  «медичний марафон»  мало не зіпсувала дощова погода. І хоча  на  захід зібралося в рази менше учасників, ніж у минулому році  – забіг все ж таки відбувся. Самі хоробрі і активні медики прийшли в парк імені Чекмана (деякі з них прийшли цілими сім’ями) не дивлячись на те, що з неба безперервно падав доволі сильний дощ, а асфальт  був занадто ковзкий для бігу.

DSC04136

 

– Особисто я  вже вдруге беру участь у  такому «Забігу  здоров’я», – розповіла головний лікар Хмельницького міського центру ПМСД №1 Валентина Гесаль, – Минулого року, я ще брала участь у забігу  на підтримку грудного вигодовування. У повсякденному житті я щоденно не бігаю, але багато ходжу пішки – приблизно 10-14 тисяч кроків в день, також полюбляю їзду на велосипеді. Сьогоднішня погода нас не злякала, адже це зайвий привід у неформальній обстановці зустрітися з коллегами, головне – відповідно одягнутися.

DSC04143

Раз, два, три, і усі учасники забігу  рвонули з місця. І хоча в даному марафоні головним була не перемога, а участь, кожен доклав максимум зусиль, щоб подолати відстань у 2,5 кілометри  по заданому маршруті, якнайшвидше.

Переможець, який добіг до фінішу  першим, був мокрий ущент, проте переповнений позитивними  емоціями. Вже потім поділився своїми враженнями про незвичайний  біг під дощем:

DSC04146

-Колись, у інституті,  в мене вже був досвід участі у подібних заходах, – поділився своїми враженнями  лікар – ренгенолог комп’ютерної томографії Хмельницького онкодиспансеру, Козюк Костянтин. – Цьогорічний забіг став для мене вже другим, на цей раз вдалося добігти до фінішу першим. А  минулого року прибіг другим, поступившись організатору,  учаснику олімпійського комітету, який зайняв перше місце. Щодо дощової погоди, то хочу сказати, що  бігав під дощем вперше, але пробіжка видалась доволі легкою  і цікавою. Відчуття неймовірні, тому буду обов’язково брати участь у таких заходах і надалі.

DSC04173

DSC04147

Медичні працівники  пробігли 2,5 кілометри  під  гаслом « Здоровий лікар-здорова нація».

DSC04169

DSC04151

DSC04183

DSC04163

Цей пробіг присвячений тому, щоб лікарі теж піклувались про своє здоров’я і на власному прикладі показували   як  можна з користю для свого організму  проводити час.  Головними організаторами бігового марафону  стали: Хмельницька крайова організація Всеукраїнського лікарського товариства та  ГО “Лікарський клуб імені Степана Руданського”.

DSC04210

– Сьогоднішній дощ і прохолода, як на мене, навпаки сприяв  успішному бігу, адже  спека – набагато гірше, – сказав начальник Хмельницького міського управління охорони, Борис Ткач. –  Цей традиційний забіг став для нас вже третім, а взагалі головними ініціаторами є  наші колеги- медики із Львова. Вони сьогодні так само, як і ми стартували о 10 годині ранку, але у них цей забіг проходить вже вчетверте. Це більше  пропагандистська акція, ми показуємо, що лікарі – за здоровий спосіб життя не на словах, а на ділі. Адже спорт – це здоров’я, хоча не всі ми маємо можливість щоденно ним займатись.

По закінченню “Забігу здоров’я» відбулось нагородження усіх учасників спортивного заходу  спеціальними відзнаками, а учасник марафону, який добіг до фінішу першим, отримав на  згадку тематичну книгу.

DSC04194

DSC04208

DSC04199

DSC04207

DSC04186

DSC04188

 Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт