TwitterFacebook
Субота
17 Березня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Перша справа інформаційної російсько-української війни

Сьогодні прокуратура АР Крим, за матеріалами Служби безпеки України відкрила кримінальне провадження, за фактом розв’язування посадовцями РФ, службовими особами державних органів та органів місцевого самоврядування АР Крим гібридної війни проти України.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Служби безпеки України. Як повідомляється у повідомленні відомства, наразі кримінальне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 437 Кримінального кодексу України, а саме ‒ планування, підготовка або розв’язування агресивної війни чи воєнного конфлікту, а також участь у змові, що спрямована на вчинення таких дій.

За інформацією ресурсу, це перший випадок правового висвітлення інформаційної складової гібридної війни Росії проти України. Представники прес-служби СБУ зазначають, що саме завдячуючи роботі спецслужби була створена доказова база та розпочато кримінальне провадження.

Адже саме працівники СБУ напрацювали інформацію, яка викриває  злочинні дії російських спецслужб в інформаційному просторі нашої держави, зокрема і на території Автономної Республіки Крим як до, так і після її загарбницького захоплення.Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт