TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Декларування доходів: нові плани Кабміну

Згідно з "Планом пріоритетних дій Уряду 2020", до кінця поточного року Кабінет Міністрів України планує ухвалити законопроект про введення загального декларування доходів фізичних осіб.

Наразі розробку законопроекту уряд поклав в обов’язки Мінфіну, ДФС, НБУ, НАПК, НАБУ і Мінсоцполітики. Також додатковим завданням урядових структур є створення законодавчого акту  про податковий контроль з використанням непрямих методів за відповідністю доходів і витрат громадян.

Такі дії уряду викликанні політикою боротьби з корупційним користуванням податковими зборами та  детінізацією економіки.

Голова уряду Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook прокоментував основні тези успіху представленого напередодні плану дій на найближчі три роки, складовою частиною якого є майбутній законопроект про декларування:

«Ми маємо продовжувати інституційні реформи, які розпочались після 2014 року, продовжувати будувати сучасну сильну державу. Але тепер ми маємо значно більше зосередитись на питаннях, яким попередніми роками не було приділено, можливо, стільки уваги, скільки необхідно: на зростанні економіки, від якого залежить добробут громадян, і на секторальних реформах у соціальній сфері, які визначають якість життя. Україна досягне успіху, бо має всі передумови для цього!»

 

 Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт