TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

У Хмельницькому стартує весняний призов

Проходитиме він з початку квітня до кінця травня.

З 1 квітня до 31 травня 2017 року з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Громадяни, які будуть призвані, направлятись до зони проведення АТО не будуть. На цьому наголосив військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Віктор Тамбовець.

Порядок проведення весняного призову громадян в обласному центрі  затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету. З Хмельницького до лав Збройних сил планують покликати близько 350 чоловіків.

Для проведення призову юнаків на строкову військову службу створено призовну комісію, яка з 4 квітня до 31 травня розпочне свою роботу згідно з графіком засідань.

Міське управління охорони здоров’я забезпечить склад та роботу медичної комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату. Передбачається, що призовну комісію пройде близько 4500 хмельницьких юнаків.

Н А К А З

Військового комісара

Хмельницького об`єднаного міського військового  комісаріату

(з адміністративно-господарської діяльності)

27.03.17                                     м. Хмельницький                                       № 20

Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України в місті Хмельницькому і Хмельницькому районі

На виконання вимог Закону України “Про  військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24.02.2017 № 44\2017  “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році ”, Розпорядження голови Хмельницької обласної Державної адміністрації  від 14.03.2017 № 179/2017-р “Про організацію в області чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 23.03.2017 року № 216 “Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у м. Хмельницькому до Збройних Сил України та інших військових формувань України, утворених відповідно до законодавства України, у квітні-травні 2017” та Розпорядження голови Хмельницької районної Державної адміністрації  від 24.03.2017 № 218/2017-р “Про проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у квітні – травні 2017 року”

Н А К А З У Ю:

  1. Викликати з 1 квітня 2017 року на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, будинок № 35, для проходження призовної комісії громадян України чоловічої статі віком від 18 до 27 років, які, згідно з Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”, підлягають призову на строкову військову службу.
  1. Призовники, яким надійшла повістка військового комісаріату на прибуття для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату у строк, зазначений у повістці.
  1. Громадяни призовного віку, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов’язані з’явитися до призовної дільниці Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату не пізніше 10 квітня 2017 року.
  1. Керівникам підприємств,  установ,  організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військового комісаріату забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовної дільниці Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату.
  1. Призов Громадян України чоловічої статі на строкову військову службу провести в період з 1 квітня по 31 травня 2017 року.
  1. Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
  1. Забороняю в період з 1 квітня по 31 травня 2017 року проведення зміни місця військового обліку громадян призовного віку за винятком випадків, передбачених Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”.
  1. Громадяни України, які ухиляються від призову на строкову військову службу та порушують вимоги Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, несуть персональну відповідальність згідно з чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату.
  1. Наказ довести до громадян України призовного віку, керівників підприємств, установ, організацій і навчальних закладів через засоби масової інформації. До особового складу військового комісаріату в частині, що його стосується.

Військовий   комісар

Хмельницького об’єднаного міського

військового комісаріату

полковник                                     В.І. Тамбовець


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт