TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

У Хмельницькому провели Спартакіаду області з баскетболу серед школярів

На базі Хмельницького національного університету 80 шкільних команд з усіх куточків області виборювали першість у новому виді спорту, що незабаром має увійти до складу олімпійських, – баскетболі 3Х3.

Спортивна зала та манеж ХНУ перебували в доволі потужній спортивній атмосфері: найкращі баскетболісти серед школярів Хмельницької області зібралися тут, аби позмагатися і здобути обласну першість. Серед учасників були, як команди юнаків, так і команди дівчат, поділені за віковими групами: старшою – 2001-2002 років народження та молодшою – 2003-2004.

«Ці змагання вражають своєю масовістю, так як у них взяли участь понад 300 школярів з усієї області, тому очікується плідна робота як збоку команд, так і збоку організаторів», – розповів перед початком спартакіади президент Хмельницької обласної федерації баскетболу Денис Поворознюк.s9

Змагання дійсно масштабні. Одна за одною команди зустрічалися в боротьбі за першість, демонструючи при цьому доволі високу майстерність, спритність і кмітливість. А тренери, як завжди, уважно та водночас емоційно слідкували за грою, не забуваючи при цьому надавати тактичні настанови своїм вихованцям. Серед призерів команди юнаків у молодшій групі: ІІІ місце – Давидківці, ІІ – Полонська ОТГ, І – м. Хмельницький (Хмельницький колегіум імені Володимира Козубняка); у старшій: ІІІ місце – м. Шепетівка, ІІ – Полонська ОТГ та І – Кам’янець-Подільський. Серед команд дівчат у молодшій групі призерами стали: ІІІ місце – Полонська ОТГ, ІІ – смт. Чемерівці, І – м. Хмельницький (ЗОШ № 20); у старшій групі: ІІІ місце – м. Старокостянтинів, ІІ – смт. Чемерівці, І – м. Хмельницький (НВК № 2). Тож вітаємо вас, дорогі спортсмени, та бажаємо успіху і нових перемог.

Ярослав Капустянський


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт