TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

У Хмельницькому нагородили спортсменів у погонах

Серед кращих спортсменів, визначених за підсумками «Динаміади-2016», є двоє поліцейських — капітани Олексій Колесников та Вадим Писарук.

Тому 27 лютого в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулось перше в цьому році засідання Президії Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, на якому були присутні представники усіх силових відомств краю, а також спортсмени-динамівці області за підсумками 2016 року.

На Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро нашу країну представляли вісім спортсменів-динамівців з Хмельниччини, які показали дуже гарні результати:PM974image003Аліна Комащук стала срібною призеркою Олімпіади з фехтування на шаблях. Дмитро Янчук – бронзовий призер з веслування на байдарках і каное. Дмитро Алтухов та Інна Грищун у веслуванні на байдарках і каное зупинились за крок від п’єдесталу і посіли 4 місце. Олександр Пелешенко та Дмитро Чумак теж увійшли в десятку кращих у важкій атлетиці, а борчині Аліна Махиня та Алла Черкасова посіли 11 місце.PM235image005Крім того, у ході засідання Президії відбулось нагородження кращих спортсменів у погонах за підсумками «Динаміади-2016». Приємно, що медалі «За розвиток українського спорту» та подяки отримали і двоє поліцейських — капітани Олексій Колесников та Вадим Писарук.PM117image004Також члени Президії затвердили план роботи на рік та графік проведення «Динаміади-2017» – матеріал наданий прес-службою поліції в Хмельницької області.


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт