TwitterFacebook
Неділя
21 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

«Обличчя Майдану»- погляд крізь об’єктив

Персональна виставка хмельницького фотохудожника Сергія Зисько присвячена третій річниці подій київського Майдану відкрилась 16 лютого у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва.

До уваги гостей фото-експозиції були представлені 50 світлин пана Зисько, який до даної прем’єри виставлявся та друкувався  таких журналах як «Photographer» «National Geographic» виключно, як пейзажний та панорамний фотограф. Ця виставка особлива і для автора і для її гостей, адже її тема стосується кожного свідомого українця, адже на фото зображені учасники Революції Гідності, зловлені фотографом на ранок після історичної події – штурму та розстрілів на Майдані.

!DSC_1541

Проте, дана виставка має свою персональну посвяту – Михайло Покидченко з м.Мукаево – її, нажаль, вічний натхненник – доброволець, безстрашний боєць 128 бригади ЗСУ, 15-го батальйону. Дружбу з цим молодиком, фотографу Зисько подарував саме перший ранок після штурмового Майдану. Наш мужній герой – Михайло загинув 5 грудня минулого року, вічна пам’ять захиснику держави.

p_174920_1_slidertop2

Відкрив арт-проект, сумлінний волонтер та зірковий талант Поділля – Артем Харченко чудовою піснею власного авторства. Юний співак висловив одночасну радість від того, що є живим свідком справді історичних подій революції та героїзм, проте серце Артема щодня стискує сум та горе від втрат які несе українська земля.

!DSC_1482

На урочисте відкриття були запрошені  керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій та начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков. За словами Юлії Сабій, громадяни повинні пам’ятати героїчний подвиг наших хлопців в ім’я збереження цілісності нашої Батьківщини та кращого майбутнього теперішніх та майбутніх поколінь.

!DSC_1505

Кожна світлина представлена на експозиції по-справжньому унікальна – жива та чуттєва, насичена різноманіттям людських емоції. А також, жодне фото не позбавлена символіки патріотизму та незламного духу майбутньої перемоги. Тож, справді варто у прийдешній річниці спільного болю та гордості відвідати виставку моментів історії рідної України, ушанувавши цим святу землю і її героїв.

DSC_1533 !DSC_1538 !DSC_1546 DSC_1550 !DSC_1560Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт