TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Тендітність у боксерських рукавичках

У нашій постійній рубриці про видатних спортсменів Поділля – 16-річна Анастасія Лісінська, мешканка Хмельниччини. Два роки дівчина займається не зовсім звичним для жінок видом спорту – боксом. Втім, цього терміну для неї виявилось достатньо, щоб досягти високих результатів: стати майстром спорту України, двократним чемпіоном юніорського чемпіонату України, а також призеркою європейських змагань. Кореспондентам «Марічка NEWS» вдалось поспілкуватись із Настею.

zB3b7AVVvB4

Чому ти обрала саме цей вид спорту?

Взагалі я хотіла піти на танці. Але якось до нас в актову залу прийшов тренер з боксу і запросив до себе на тренування. Тоді я подумала: «А може, спробувати?» – і спробувала. В перших змаганнях я виграла, тому це стало стимулом йти далі.

Чим доводиться поступатися заради високих досягнень?

Мій ранок починається з боротьби. І борюся я з собою. Щоранку в голові конфлікт: чи йти на пробіжку і турніки, чи залишитись у теплому ліжечку. Але перемагаю себе. Навіть збільшила навантаження останнім часом: почала тренуватись майже кожен день, окрім вихідних, з тренером у групі.

Як вдається зберегти жіночність, займаючись боксом?

Може, саме через те, що я дівчина, тому й вдається. Коли приїжджаю зі зборів, то намагаюсь якнайшвидше вдягнути сукню, зробити макіяж. А коли на зборах є хоча б дві години перерви між тренуваннями, то я фарбуюсь на дві години, а потім за 5 хвилин до наступного тренування змиваю. Оскільки займаюсь боксом, не зовсім дівчачим видом спорту, хочеться бути ще більш жіночною.

Втім, як виявилось із нашої розмови, серйозне захоплення серйозним спортом не завадило цій гарній дівчинці мати купу різноманітних захоплень. Здається, що немає такого напрямку в прояві творчого виявлення, який був би не притаманним Анастасії. Так, вона обожнює малювати, співати, танцювати. Закінчила художню школу, кілька років ходила на танці хіп-хоп, у цьому навчальному році закінчує музичну школу по класу фортепіано. До речі, навіть на зробленому журналістами фото Настя стоїть на тлі власноруч створеної картини.

Як хлопці реагують на дівчину-боксера?

Більшість хлопців реагує позитивно. Поважають те, що я спортсменка, що загартовую характер і тіло. Навіть просять показати техніку ударів. А деякі не розуміють, як дівчина може займатись боксом. Кажуть, що не жіноча це справа. З іншого боку, якщо хтось намагається образити мене чи моїх друзів, звертаюсь з такими словами: «Ти ж розумієш, я не хочу тебе бити, але якщо зараз добазікаєшся, то…» Хоча не було жодного разу, щоб довелось застосувати силу.

– На твою думку, який секрет у тому, що ти стала двократним чемпіоном України по боксу?

Перемагаю, тому що надіюсь не на себе, а на Бога:«Все від Нього, через Нього і для Нього». Коли боксую на ринзі, то завжди молюсь пошепки.

– А не йде врозріз те, що ти молишся, боксуючи на ринзі?

Ні, тому що це спорт. І, як у будь-якій грі волейболі, шахах, тенісі, – ти хочеш виграти. Так і я хочу виграти, але агресії в мене точно немає.

А ми щиро бажаємо Насті ще більше перемог не тільки на ринзі, але й у житті.

svjrFl9LLEM


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт