Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Битва аутсайдерів завершилася невдачею «Поділля»

Хмельничани йдуть на зимову перерву у статусі найгіршої команди Другої ліги.

Хмельницьке «Поділля» в останньому офіційному матчі цього року втратило чудову нагоду покращити своє турнірне становище у Другій лізі України. Після сенсаційної домашньої перемоги над командою «Балкани» з Одеської області, вболівальники подолян очікували бодай на нічию у грі з іншим аутсайдером – запорізьким «Металургом». Проте матч у Запоріжжі завершився невтішно – поразка і знову падіння на останню сходинку першості.

«Металурги», завдяки головному судді матчу та півзахиснику Денису Бережному, уже на 18-ій хвилині повели у рахунку: перший призначив пенальті у ворота «Поділля» за порушення правил у штрафному майданчику проти Яна Ковалевського, а другий чітко реалізував вирок рефері.

Вдруге хмельничани пропустили після перепочинку. На 69-ій хвилині Ян Ковалевський прорвався по лівому фланзі, змістився у центр та невідпорно пробив з 18-ти метрів у дальній кут воріт. Футболісти «Поділля» намагалися комбінувати, проте лише одного разу засмутили голкіпера запоріжців. За п’ять хвилин до фінального свистка Андрію Ліповузу вдався сильний та влучний удар з-меж карного майданчику – 1:2. На більше хмельничанам забракло ігрового часу.

Втративши очки у матчі проти прямого конкурента «за виживання», хмельницьке «Поділля» опустилося на останню сходинку турнірки. В активі нашої команди лише десять очок. Також хмельничани можуть похвалитися антирекордом: найменшою кількістю забитих м’ячів у ворота суперників – лише тринадцять. А ось пропускали голи подоляни аж 45 разів, що є другим показником у Другій лізі.

Наразі хмельницьке «Поділля» йде «на канікули». Наступний свій матч у чемпіонаті команда зіграє аж 18 березня. Цього дня наші футболісти намагатимуться вдома відібрати очки у нікопольського «Нікополь-НПГУ».

«Металург» – «Поділля» 2:1

Голи: Бережний 18 (з пенальті), Ковалевський 69 – Ліповуз 85

«Металург»: Тєлєнков, Петровський, Комлєв, Дугієнко, Курдас, Плахтирь (Кондраков 52), Іздебський, Бережний (Некрасов 88), Худченко, Сентябов, Ковалевський.

Запасні: Шовкун, Некрасов, Башинський, Кондраков, Буланий, Троянов, Божий.

Головний тренер: Ігор Лучкевич.

«Поділля»: Дворник, Гресь, Миколайчук, Орошкевич, Сурник (Джурко 79), Ліповуз, Муляр (Шпиця 46), Нестеренко, Колесников, Чуловський (Наконечний 83), Якубов.

Запасні: Савчук, Худик, Кльоц, Богословський.

Головний тренер: Аркадій Баталов.

Попередження: Худченко 11, Дугієнко 45, Петровський 76.