Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Волейбол: «Новатор» увірвався до трійки призерів

Від другого місця хмельничан відділяє лише троє очок.

Хмельницький «Новатор», двічі обігравши вдома ВК «Вінницю», піднявся на третю сходинку турнірної таблиці чоловічої Суперліги. Подільське дербі було насичене боротьбою протягом усіх двох матчів, проте «вікторії» неодмінно святкували хмельничани. Мотивації господарям майданчика додало й те, що саме вінничани «вибили» наших волейболістів з кубку України.

Попри суху перемогу «Новатора» у першому матчі 3:0, гра для команди з Хмельницького складалася непросто. Суперники діяли практично на рівних. Дві перші партії були напруженими, але хмельничанам вдавалося дотиснути гостей – 25:21 та 25:22. А от третій сет був повністю за нашими волейболістами. У ВК «Вінниці» гра відверто не пішла – 25:15 на користь «новаторців».

Другий двобій між подолянами був ще більш драматичним. У, здавалося б, уже програному матчі «Новатор» таки подарував своїм вболівальникам перемогу.

Вінничани були рішуче налаштовані дати бій господарям майданчику і одразу виграли два стартових сети: 25:22, 25:21. От тільки на більше ВК «Вінницю» не вистачило. Хоч і важко було хмельницьким волейболістам, проте вони виграли дві наступні партії з однаковим рахунком 25:22. Вирішальний п’ятий відрізок матчу також був за «Новатором» – 15:10.

Завдяки двом перемогам, «новаторці» із 15 очками піднялися на третю сходинку турнірної таблиці. Від другого місця їх відділяє лише три залікові бала. Наступним суперником хмельницького «Новатора» буде чернігівський «Буревісник-ШВСМ». Ігри відбудуться 25 та 26 листопада у Чернігові.