24 Лютого 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Футбол. «Поділля» перериває програшну серію домашньою нічиєю із «Кристалом»

У 7-ому турі чемпіонату України серед команд Другої ліги хмельницький клуб в рідних стінах поділив очки із херсонським «Кристалом».

У суботу, 3-го вересня, хмельницьке «Поділля» провело черговий поєдинок у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. У рамках 7-го туру змагань хмельницький клуб у рідних стінах приймав херсонський «Кристал», який напередодні цього двобою посідав 11-те місце у турнірній таблиці.

Перший тайм видався доволі напруженим, але безгольовим – команди створили по декілька гострих моментів, але ось реалізувати їх не змогли, залишивши все найцікавіше на другу 45-ти хвилинку. Розпочало її активніше «Поділля», яке, за офіційною інформацією, на матчі підтримувало 3900 вболівальників. За активну підтримку гравці віддячили своїх фанів на 49-ій хвилині, коли капітан хмельничан, Алішер Якубов, влучним ударом завершив чудовий простріл Макарченка на ближню стійку – 1:0. Пропущений м’яч неабияк по-спортивному розлютив гравців херсонської команди, які стали значно частіше загрожувати воротам «Поділля», які захищав новачок, вихованець полтавської «Ворскли» Сергій Двірник. Сергій неоднаразово рятував свою команду, безперечно, напрацювавши на статус героя матчу, однак залишити свої ворота «сухими» йому не вдалося. На 81-ій хвилині у ворота «Поділля» рефері призначив пенальті, який холоднокровно реалізував капітан херсонців, Сергій Цой, встановивши остаточний рахунок у матчі – нічия із рахунком 1:1. і «Поділля» перериває «чорну смугу» з 5 поразок поспіль.

Враження від футбольного свята на стадіоні «Поділля» затьмарилися інцидентом після матчу у підтрибунному приміщенні. Між гравцями розпочалася штовханина, а патрульним поліцейським, які опинилися там, аби заспокоїти спортсменів та тренерів, довелося використати сльозогінний газ.

Після матчу у спілкуванні з пресою керманич «Поділля» Віталій Балицький заявив про те, що його команді трішки чогось не вистачило, аби здобути перемогу. «Нам вкотре чогось не вистачило для перемоги. Старалися, билися, але не було такої якісної гри, яку хочеться бачити, яку ми вибудовуємо. Робимо одні і ті ж помилки. Попередні поразки і сьогоднішня нічия – це моя провина. Під кінець матчу команда трохи підсіла фізично. Це пов’язано з тим, що влітку ми не проходили зборів. Футболісти хотіли зберегти рахунок і дещо притиснулись до своїх воріт, хоча такої установки я їм не давав. А суперник пішов ва-банк. Всі хочуть виграти, але футбол складається не лише з перемог. Подивилися новачків, збільшилася конкуренція, але вона не така, як я очікував. Двірник дебютував добре, не раз виручав. Від Сурника і Бабака я очікував більшого. Кльоц грав з бажанням. Якубов створював моменти попереду, але йому бракує підтримки півзахисників. Намагалися придбати більш досвідчених футболістів, але, на жаль, вони грають у іменитіших клубах. Хочу звернутися до вболівальників, які критикують команду в інтернеті. Приходьте на тренування, я готовий до діалогу, готовий пояснити їм нюанси гри», – підсумував результат матчу із «Кристалом» Віталій Вікторович.