24 Лютого 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

Футбол. «Поділля» зазнає чергової поразки

Хмельницький клуб продовжив програшну серію у чемпіонаті України з футболу серед команд Другої ліги, поступившись у 5-ому турі на власному полі кременчуцькому «Кременю».

У суботу, 20-го серпня, черговий поєдинок у чемпіонаті України з футболу серед команд Другої ліги провело хмельницьке «Поділля». У 5-ому турі змагань хмельничани у рідних стінах зустрічалися із кременчуцьким «Кременем», який до вояжу у Хмельницький не лише не зазнав жодної поразки, а й залишався єдиним клубом у Другій лізі, який міг похизуватися нулем у графі «пропущені м’ячі».

Вперше вхід на матчу хмельницької команди був платним. Ціна на квиток становила 20 гривень, однак це не відлякало подільських вболівальників, які за останні роки вже добряче встигли скучити за великим футболом у Хмельницькому, і в досить пристойній кількості заповнили трибуни стадіону «Поділля». Згідно офіційних документів, за подіями матчу «Поділля» – «Кремінь» спостерігало 4200 вболівальників.

Після серії поразок наставник хмельничан, Віталій Балицький, провів чергові зміни у стартовому складі. Місце у воротах «Поділля» з перших хвилин коуч «Поділля» довірив 18-ти річному Сергію Шевченку, для якого це був перший матч на професійному рівні, а також в «старті» з’явився Роман Шпиця, який зайняв місце травмованого Віталія Костишина.

Здавалося, що «суха» серія «Кременя» завершиться саме у Хмельницькому. Думку про це наштовхнув епізод на 8-ій хвилині, коли після удару Якубова та невеликого рикошету від захисника летів по неймовірній траєкторії у нижній кут, однак кіпер команди з Кременчука зіграв вище всяких похвал. Після цього гра «заспокоїлася». Обидва суперники прагнули не ризикувати, головну увагу акцентуючи на вдалих діях у захисті, і по такій грі все міг вирішити єдиний забитий м’яч, і на 44-ій хвилині Максим Богданов, прицільно пробивши у нижній кут метрів з 20-ти після відскоку від захисника відкрив рахунок у матчі, наблизивши “Кремінь” до чергової перемоги у чемпіонаті – 0:1.

Після перерви «Поділля» активно намагалося відігратися, і на 70-ій хвилині найближчим до цього був Колесников, який після прострілу Чуловського з флангу буквально впритул розстрілював Онопка, однак кіперу команди з Кременчука якимось дивом вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Футбольне правило спрацювало на 87-ій хвилині, коли Богдан Бичков чудовим пасом вивели віч-на-віч із голкіпером, і той своїм шансом скористався блисчуче, ефектним «парашутом» перекинувши Шевченка – 0:2. «Поділля», яке активно гнали в атаку рідні трибуни, не опускало руки, і вже у доданий арбітром час Якубов міг провести гол престижу, однак «Кремінь» врятував захисник, який в останній момент виніс м’яч з порожніх воріт після удару Алішера.

В підсумку – поразка «Поділля» з рахунком 0:2, яка стає для хмельничан вже четвертою поспіль. Наставник хмельницького клубу після матчу у спілкуванні з пресою нарікав на проблеми у захисті своєї команди. «Команді дещо забракло концентрації, хоча ми наголошували – мала бути повна увага не те що 90, а всі 95 хвилин. Не вистачило і майстерності – її, на жаль, в магазині не купиш. А щодо самовіддачі футболістів особливих зауважень немає. В нас є проблеми в захисті. Тому вже у понеділок до нас приїдуть на перегляд два високих центральних захисники. Якщо вони нам підійдуть, підпишемо з ними контракти» – підсумував Віталій Вікторович.

Свій наступний матч «Поділля» проведе 26-го серпня у Одесі, де зустрінеться із місцевою «Жемчужиною».