TwitterFacebook
Вівторок
23 Січня 2018

Наша мета - Ваша поінформованість

Login

До Кам’янцю завітає сто гуртів з восьми країн світу

Цього року організатори фестивалю «Respublica» радують своїх відвідувачів масою сюрпризів та новинок.

Наприклад, цього року один із найбільших фестів України триватиме чотири дні – з 1 по 4 вересня. Музична програма наповнена виконавцями, серед яких кожен зможе знайти тих, хто задовольнить його музичні смаки.  На кількох сценах – біля Ратуші, у Старій фортеці, на Південному дворику, валах – за цей час виступить близько ста колективів, які гратимуть не тільки важкий рок, але й легку музику – ф’южн, джаз, поп-музику. «Республіканців» очікують концерти Арсена Мірзояна, Еріки, «Скрябіна», «Трубєцкого», «Мотор’ролли», «The Hardkiss», Віктора Павліка, «Dakh Daughters» та багатьох інших.

На цьогорічний фестиваль завітають і нові гості, такі як британський гурт «Molotov Jukebox», солісткою якого є Наталі Тена – акторка популярного серіалу «Гра престолів», та польський гурт «Chemia», який очолює гендиректор «Укрзалізниці» Войцех Бальчун.

На відвідувачів фестивалю чекає і художня частина, як і в минулі роки. За підтримки посольства Швейцарії в Кам’янці-Подільському планують виконати спільний українсько-швейцарський мурал на тему дружби народів. Черговий малюнок повинен з’явитися на турбазі «Поділля», що на Руських фільварках.

Для любителів спорту та ранкової фізкультури організатори фесту подбали про безкоштовні майстер-класи з йоги та лекції фахівців, що займаються реабілітацією військових.

Вартість квитка на один день фестивалю – 150 грн,  на три – 350 грн. Дітей до 12 років, дорослих у костюмах покемонів, учасників бойових дій та інших незахищених верств населення пускатимуть на фест безкоштовно.


Автор :

Залишити відповідь


Дивіться також:

Суспільство

Кримінал

Інтерв’ю

Спорт